Forum sojuszu G4W

Forum sojuszu G4W


#1 2008-02-05 20:01:27

Columbo

Administrator

7001969
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 24
Punktów :   

CB

To forum jest widoczne tylko dla Radnych,wiec mozemy tutaj narazie we trzech wspólnie rozmawiac.
Chciałem poruszyc sprawe sojuszu CB
Jak zauważyliscie sojusze w okolicy rosną,nas jest mało...oni sa pokojowo nastawieni...a wiec do czego dażę:nie chodzi mi o sojusz z nimi tylko o hm...przyłączenie na partnerskich zasadach oni do nas.Pewnie powiecie ze to farmy...no cóż częsc z nich na pewno...w sumie głównie siara mnie interesuje...oczywiście po wystosowaniu noty na ten temat (nie wiem czy sie Aeth zgodzi ale pewnie tak) napisze aby pilniej budowali wojsko gdyż nasze skrzydło na jest nastawione na obrone ich tylko na kooperacje.Pewnie Aeth bedzie chciał miec cos do powiedzenia...ale na poczatku na wiele mu nie pozwolimy...zależy jak będzie grał i interesował sie sprawami sojuszu.
To co napisałem to tylko moje zdanie,a jako ze nasze głosy sa równe to chce zebyscie zabrali głos w tej sprawie.Na tym etapie gry można do czegos dojsc tylko przez jednoczenie bo potem więksi nas przekaszą
Czekam na wasze odpowiedzi

Offline

 

#2 2008-02-05 21:21:51

SWEX1

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: CB

Sojusz CB groźny nie jest i, śmiem sądzić, nie będzie. Między Bogiem a prawdą pewno ich zaraz nie będzie, chociaż mogę się mylić Jeśli Twoim zdaniem należy poczynić w ich kierunku jakieś kroki - masz moje błogosławieństwo Pytanie: czy potrzebni nam tacy sojusznicy czy takie farmy? Może faktycznie lepiej wyjąć stamtąd poszczególnych członków??

Offline

 

#3 2008-02-05 21:23:57

Columbo

Administrator

7001969
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: CB

Wiesz...nie mamy jeszcze katapult żeby zaczac grozic.A ktoś może sie nimi zainteresowac i nam ich rozkrasc...wtedy zostaniemy na lodzie...bez farm i bez siary...ze wzgledu na nia wziałbym to całe tałatajstwo

Offline

 

#4 2008-02-05 21:30:12

SWEX1

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: CB

He.. ja mam doswiadczenie w rekrutacji w realu:) to i tu bedę to robił. Ty knuj, kombinuj, rządź i prządź Widze, że się dogadujemy... działaj

Offline

 

#5 2008-02-05 22:38:16

partizan

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: CB

W sumie całe to najeżdżanie CB ma na celu zachętę do kooperacji. Jeśli będą chcieli całkiem się do nas przyłączyć, spoko - proponuję ich wchłonąć, a wywalić nieaktywnych można zawsze.

Ogólnie zgadzam się z tezą, że więksi zjedzą mniejszych, więc powinniśmy dzialać w tym kierunku. A jak odkryłem systematyczne najazdy nawet bez rozbijania murów działają bardzo dobrze na rekrutację

Co do siary - raz do niej już pisałem przed najazdami w bardzo miłym tonie, ale nie odpisała dziś zamiast ją najeżdżać wystosuję kolejny liścik, może odpisze

Offline

 

#6 2008-02-05 23:03:44

Columbo

Administrator

7001969
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: CB

Dobra...rano napisze list do Aetha

Offline

 

#7 2008-02-05 23:05:07

SWEX1

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: CB

Acz pamiętaj, delikatnie, jednakże z pozycji siły:)

Offline

 

#8 2008-02-06 01:10:16

partizan

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: CB

Byście byli na bieżąco zamieszczam treść traktatu, jaki wysmażyłem do siary. Pisany on językiem starodawnym nieco, by w klimat CB nieco sie wczuwać ;P Ciekawe, czy to łyknie

"Nie odpisałaś Pani na mój list poprzedni, zresztą ja człek gruboskórny, być może listów pisać nie umiem... Dla samej zaczepki nie zwykłem jednak papieru i inakustu marnować. Żywię zatem nadzieję, że tym razem tak się nie stanie.

Po pierwszym fiasku, by zwrócić Pani uwagę na kwestię pewną istotną przyjąłem inną niż listowna formę komunikacji, z pewnością - niestety - sympatii sobie nie przysparzając...

Los jednak okrutny to sprawił, że zanim ja Panią do nas zdążył zaprosić, już wstąpiłaś w inne - jak z opisu wynika - górnolotne dość konszachty.

Graczem Pani jesteś jakich nam potrzeba - z inicjatywą, werwą i wojennym animuszem. Gdy gracz taki do konkurencji przystaje... wówczas sam żal nie wystarczy, zostaje za to działanie.

Nie znajduję ja specjalnej satysfakcji w wybijaniu Pani zacnych legionów, lecz jedynie siłą miecza i pożogi przedstawić jestem w stanie fakt pewien oczywisty.

W Travianie jak w życiu - przetrwają silniejsi, maluczkich giganci bez mrugnięcia okiem rozdepczą. Bizancjum może się i odrodzi, ale raczej nie w świecie s11, a jeśli nawet, to inicjatywę taką godzi się przedstawiać silnym juz będąc (mając władzę opis każdego sojuszu wszak zmienić można).

My też co prawda - w porównaniu z wielkimi sojuszami - póki co małą roślinką jesteśmy zaledwie. W imię odwiecznych praw przyrody roślinka G4W walczy o dostep do słonecznego światła. I jest zmuszona rzucić cień na kiełek CB.

Walcz Pani z nami o światło, a będziemy zaszczyceni Wiem ja, że opuszczać CB może Ci być niełacno i markotno. Ufam jednak, że wpływ Pani macie na samego Aetha i jemu do rozsądku potraficie przemówić. On też mile u nas widziany będzie. A jeśli nie jest Aeth rozsądny a próżny jeno - cóż - niech pozostaje przy wielkich ideach, lecz w cieniu niestety.

BY GEST DOBREJ WOLI PODKREŚLIĆ PRZEZ 23 GODZINY ODDZIAŁÓW Z WOJSŁAWIC PANI U SIEBIE - NIEZALEŻNIE OD DECYZJI - NAPEWNO NIE UŚWIADCZYSZ

Z wyrazami szacunku:
Jakub Wędrowycz

Offline

 

#9 2008-02-06 10:59:00

SWEX1

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: CB

Taka epistoła musiala zadziałac , gratulacje

Offline

 

#10 2008-02-06 10:59:38

partizan

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: CB

W Travianie jak w życiu - przetrwają silniejsi, maluczkich giganci bez mrugnięcia okiem rozdepczą.

siara zrozumiała

wybacz swex, że nie przekierowałem jej do Ciebie, ale gdy jest priorytet nie ma co mnożyć formalności

przyjmijcie nowego sojusznika z otwartymi ramionami

Offline

 

#11 2008-02-06 11:18:14

Columbo

Administrator

7001969
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: CB

Wystosowałem list.Jak Aeth sie zgodzi to powinienes podostawac listy od byłych członków CB Jacku.Przyjmij ich

Offline

 

#12 2008-02-06 12:56:09

SWEX1

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: CB

Do partizana - spoko, wiemy co robimy, bo robimy to współnie , co do innych, oczywiście gadam już tez z arnim

zapytałem cynamonowego misia ile ma wojska i jaką produkcje, odpowiedział, że na razie nic (to nie problem...), ale uzasadnił, że ma inny plan i dowiem się w swoim czasie ... To teraz siedzę i myślę, zachodzę w glowę : jaki też to może być plan ??

Jest bardzo świeży, gra mu sie podoba, dość często się loguje. Co myślicie?

Ostatnio edytowany przez SWEX1 (2008-02-06 15:44:26)

Offline

 

#13 2008-02-06 16:48:06

partizan

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: CB

gerenalnie swex już wie, cynamonowy to ziomek mojego kumpla z pracy i zaciekłego travianisty (Wujek97 osada Bejowo

nie chcę tu promować nepotyzmu , ale z Cynamonowym fajnie byłoby się dogadać...

no ale on tez musi chcieć do nas dołączyć

co do planów to kto wie, może ma wizję stwodzrnia wielkiego imperium?

jeśli chodzi o arniego: fajnie że z nim gadasz, bo zwiad potwierdza, że gość lubi trachę wojować, a nie tylko osadę hodować

P.S. TAK MI WPADŁ DO GŁOWY PEWIEN POMYSŁ - ROZMAWIAJĄC Z KANDYDATAMI MÓGŁBYŚ ICH SWEXIE PYTAĆ O ZAJADŁYCH WROGÓW - MOGLIBYŚMY WYBRAĆ LEPSZEGO I UNIKNĄĆ WTOPEK TAKICH JAK TA OSTATNIA

Pozdr!

Ostatnio edytowany przez partizan (2008-02-06 16:52:40)

Offline

 

#14 2008-02-06 17:48:55

SWEX1

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: CB

Oczywista, że chcę żeby u nas był Tylko chcę z nim tak gadać, żeby przystąpienie do nas odczuł jako wartość dodaną, dlatego muszę troszeczkę z pozycji siły ... Tak mi się przynajmniej wydaje Jeśli chodzi o "zajadłych wrogów" - masz absolutna rację, to jest tak zwana podwójna korzyść - dowiadujemy się o ruchach innych i mamy argument do rekrutacji w postaci ochrony.
Tak btw. gość z alegionu zaatakował siarę, to większy sojusz od naszego - musimy "cuś" wymyślić, niestety. Może byś pogadał z tym wujkiem97 o jakimś pakcie o nieagresji, trzeba by o takich rzeczach już zacząć myśleć.
I jeszcze jedna rzecz: pamiętacie gościa kuba1234, zaczął mnie przepraszać, myślę zażadać surki dla Columbo na ambasadę, jeśli nie bedzie skłonny, się go postraszy:)

Offline

 

#15 2008-02-06 18:36:27

Columbo

Administrator

7001969
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: CB

SWEX1 napisał:

Oczywista, że chcę żeby u nas był Tylko chcę z nim tak gadać, żeby przystąpienie do nas odczuł jako wartość dodaną, dlatego muszę troszeczkę z pozycji siły ... Tak mi się przynajmniej wydaje Jeśli chodzi o "zajadłych wrogów" - masz absolutna rację, to jest tak zwana podwójna korzyść - dowiadujemy się o ruchach innych i mamy argument do rekrutacji w postaci ochrony.
Tak btw. gość z alegionu zaatakował siarę, to większy sojusz od naszego - musimy "cuś" wymyślić, niestety. Może byś pogadał z tym wujkiem97 o jakimś pakcie o nieagresji, trzeba by o takich rzeczach już zacząć myśleć.
I jeszcze jedna rzecz: pamiętacie gościa kuba1234, zaczął mnie przepraszać, myślę zażadać surki dla Columbo na ambasadę, jeśli nie bedzie skłonny, się go postraszy:)

1.Nie żadaj od tego całego kuby trybutów bo se jeszcze napisze do MH i dostaniesz banika
2.Z CB bierz WSZYSTKICH (oczywiście to do postu Partizana poprzedzajacego twój,zeby niebyło wątpliwości)

Offline

 
Poszukuje moderatora

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.supermetin2.pun.pl www.kingdomyaoi.pun.pl www.raymanfangame.pun.pl www.klasztornrp.pun.pl www.nbk.pun.pl